Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,500 €

Fiatagri 70-90 Turbo

  • Adresa: Gosë e Vogël Kavajë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355684937178
  • Postuar: 28/10/2017 07:32
  • Skadon: 62 ditë, 16 orë
Fiatagri-Bucher-70-90-Turbo
FB_IMG_1509137153176FB_IMG_1509137158086FB_IMG_1509137160193FB_IMG_1509137148171FB_IMG_1509137162662FB_IMG_1509137170762FB_IMG_1509137137250FB_IMG_1509137155509FB_IMG_1509137142328

Përshkrimi

Fiatagri Bucher 70-90 Turbo katër pistona, 4×4, me marshe anash, kabinë, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1993 zetori është i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta! shitet bashkë me agregatet, i ardhur nga Italia, në gjendje shumë të mirë! tel: +355684937178

Nuk ka tag

440 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 14559f39bd77beac

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total