Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,200 €

Fiat Seicento 1.1 Benzine e vitit 99

  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693383337
  • Postuar në: 14/06/2017 07:25
  • Skadon për: 49 ditë, 21 orë
IMG_8566
IMG_8564IMG_8451IMG_7240IMG_8568IMG_8570

Përshkrim

Shitet Fiat Seicento 1.1 Benzine e vitit 99 , shume ekonomike me letra te paguara deri ne nentor te ketij viti , makina eshte 4+1 me dy ngjyra , parakolp dhe marmita sport
cmimi i diskutueshem

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 116 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5235940bec37672b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total