Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,700 €

Fiat marea nafte viti 1998

  • Viti i prodhimit: 1998
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0685109427
  • Opsione të tjera: Klima, Portbagazh
  • Postuar në: 30/08/2017 19:30
  • Skadon për: 127 ditë, 9 orë
Fiat marea nafte viti 1998 - Fotografia 1Fiat marea nafte viti 1998 - Fotografia 2Fiat marea nafte viti 1998 - Fotografia 3Fiat marea nafte viti 1998 - Fotografia 4Fiat marea nafte viti 1998 - Fotografia 5Fiat marea nafte viti 1998 - Fotografia 6

Përshkrim

Fiat marea nafte shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2018

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 121 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 82059a6e960188d5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total