Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

6,900 €

Fiat 500 manuale, 1.2 nafte, viti 2009

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693496083
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar në: 04/05/2017 21:12
  • Skadon për: 9 ditë, 10 orë
IMG_3195
IMG_3198IMG_3201IMG_3199

Përshkrim

Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera, goma te reja. Motorr 1,2 nafte. Shume e paster. Makina ka 10 muaj qe ka fyre ne shqiperi dhe shume pak e perdorur.
Vetem telefonata serioze.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 221 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 66590b73bce9f6d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total