Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 €

Fiat 16/ viti 2008

  • Viti i prodhimit: 2008
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0689055555
  • Opsione të tjera: 4x4
  • Postuar: 28/10/2017 15:27
Fiat 16/ viti 2008 - Foto 1Fiat 16/ viti 2008 - Foto 2Fiat 16/ viti 2008 - Foto 3Fiat 16/ viti 2008 - Foto 4

Përshkrimi

Shes makinen ne gjendje te mire dhe me dokumentacion te plote dhe te rregullt
makina ka 168 520 km

Nuk ka tag

602 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 73959f4839f2530c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total