Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

399 €

FESTAT E NËNTORIT NË VJENË – AUSTRI : NISJA E KONFIRMUAR

  • Adresa: TIRANE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695757133
  • Postuar: 08/11/2017 19:00

Përshkrimi

PAKETA BAZË:
25 – 28 Nëntor 2017
4 ditë / 3 netë
Çmimi: € 399 / Për person
-Fluturim direkt Tiranë – Vjenë – Tiranë me Austrian Airlines
-Akomodimi në dhomë standarte dyshe përfshirë mëngjesin
– Hotel “Falkensteiner Wien Margareten” 4****S, vetëm 10
minuta pranë qendrës
– Vlerësuar “Fabulous 8.9”
– Sigurimi Shëndetësor

PAKETA NË GRUP:
ÇMIMI: € 499 / për person për shërbimet e mësipërme
-Fluturim direkt Tiranë – Vjenë – Tiranë me Austrian Airlines
– Guidë Logjistike Shqiptare
– Transferte e dedikuar Aeroport – Hotel – Aeroport
– Akomodimi në dhomë dyshe përfshirë mëngjesin
– Hotel “Falkensteiner Wien Margareten” 4****S, vetëm 10
minuta pranë qendrës
– Vlerësuar “Fabulous 8.9”
– Vienna City Tour & Keshtjella e Schönbrunn-it (hyrja individuale)
– Harte e Vjenes me informacion urbanistik mbi qytetin dhe Transportin Publik
– Siguracioni Shendetesor

Nuk ka tag

329 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9175a033f371e93a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total