Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Kontakto! €

EventCreativeDASMAIME

  • Adresa: Qamil Ilazi
  • Rrethi: - - - - - - - - -
  • Shteti: Kosovë
  • Kontakt: +377 45 565 389 / +377 45 517 744
  • Postuar në: 26/11/2016 07:23
  • Skadon për: 213 ditë, 21 orë
14642346_206059806491849_7690381571880242215_n
14642478_206059819825181_7546451898111665820_n14680517_206059803158516_8883378056229780143_n15219380_1220066904734158_3140228437065745882_n15259180_231662570598239_7233528416739515661_o14542373_197723257325504_3550567409860582974_o

Përshkrim

#Perzgjedheni me te miren per :

Fjale Dore Çejz , Fejesa , Martesa, Babina, Ditelindje, Synetij , Hapje Solemne, Festa te ndryshme , Rregullimin dhe Dekorimin e Sallave er Dasma, Rregullimin dhe Dekorimin per Skena Televizive, Rregullime dhe Dekore per Hapje Solemne, Rregullime dhe Dekoreve te Veturave per Ahengje te ndryshme dhe Organizime te tjera Familjare !

” EventCreative DASMA IME ” ju mundeson me te miren per Ahengun tuaj familjare !!

#Na kontaktoni .. dhe perfitoni zbritjen prej 20-30 % !!

Kontakt:

Viber & WhatsApp
+377 45 565 389
+377 45 517 744

EventCreative DASMA IME vepron ne keto vende: Kosove Maqedoni Shqiperi dhe Diaspore !

Web Faqe :
http://qendra-universi.weebly.com/event-creative-dasma-ime.html

Adresa: Qamil Ilazi Ndertesa p+8 kati 2 nr 9

 

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 144 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8115838efa1740cb

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Lidhje të sponsorizuara

total