Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

770 €

ERISONI COMPANY- Fotokopje e perdorur me ngjyra ; IRAC5030i

  • Adresa: RR"KAVAJES" SHEFQET MUSARAI.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: info@erisonicompany.al
  • Postuar: 27/12/2017 07:39
canon-irac-5030i

Përshkrimi

-fotokopje me ngjyra.
Erisoni Company u themelua ne vitin 2009 duke e filluar aktivitetin si nje kompani e specializuar per shitjen, mirembajtjen dhe riparimin e makinave te printimit dixhital per prodhim dhe fotokopjim, me vendndodhje ne qytetin e Durresit dhe nje dege ne qytetin e Tiranes, duke i dhene mundesine bleresve te zgjedhin produkte dhe sherbime cilesore me cmime te uleta.
Ne ambjentet e kompanise tone prezantohen nje sere produktesh dixhitale si: Fotokopje, printera, fax, skanera, te gjitha te markes Canon per biznes te vogel, te mesem, dhe te madh. Zgjedhja jone per produktet Canon nuk eshte e rastesishme. Keto produkte kane koston me te ulet dhe jetegjatesine me te larte krahasuar me markat e tjera.
Ne kemi arritur qe per 7 vite te behemi te nje nga alternativat me te zgjedhura ne tregun Shqiptar, duke ofruar per konsumatorin teknologjine me te re te makinerive te printimit.
Por puna jone nuk mbaron ketu. Ne keto vite kemi arritur te permbushim te gjithe kerkesat e klienteve tane duke i lene ata gjithmone e me te kenaqur me cilesine, cmimin, sherbimin dhe korrektesine si pjese e pandare e produktit.
Kjo i ka bere klientet tane te ndjehen te vleresuar dhe jo vetem qe shtojne bashkepunimin por edhe te referojne cilesite tona tek partneret dhe bashkepuntoret e tyre.
Sot jemi nje kompani importuese dhe eksportuese e produkteve te printimit, fotokopjimit dhe materialeve te konsumit, me nje staf te certifikuar, per nje treg gjithmone ne kerkim te kostos se ulet dhe sherbimit si pjese e produktit.

Nuk ka tag

465 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3745a425c446208b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total