Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Epika Mobileri kerkon te punesoje “Arkitekt/e”

  • Profesioni: Arkitekt
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684012212
  • Postuar: 04/06/2017 23:42
  • Skadon: 12 ditë, 3 orë
148332_215943828530754_142375394_n

Përshkrimi

Epika Mobileri kerkon te punesoje “Arkitekt/e”

• Të ketë mbaruar Arsimin e Lartë në Arkitekturë
• Të njohë dhe të përdorë mirë 1 nga programet per interior design.
• Të ketë aftësi të mirë komunikuese dhe te jete korrekt/e.

Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë cv-në e tyre në info@epikamobileri.al ose te kontaktojne ne nr e Cel ‎0684012212.

Nuk ka tag

89 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 250593473aba186e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total