Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

15 €

English Teaching Center ENGY – Mitrovice

 • Adresa: Mitrovicë
 • Rrethi: - - - - - - - - -
 • Shteti: Kosovë
 • Kontakt: Eng-school-engy@hotmail.de
 • Postuar në: 21/03/2016 21:10
 • Skadon për: 25 ditë, 5 orë
image

Përshkrim

English Teaching Center ENGY

 • Kurse profesionale të gjuhës angleze për të gjitha nivelet,profilet dhe moshat
 • Kurse të rregullta & intenzive
 • TOEFL
 • IELTS
 • Staf profesional me përvojë kombëtare dhe ndërkombëtare
 • Sukses 100% I garantuar
Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 411 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 27456f04a67ac61e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Oferta të ngjashme