Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Energy Call IDS kerkon 100 operatore outbound per fushaten Local Web

  • Paga: 50000
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi", perballe supermarket SPAR, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 70 67 027
  • Postuar: 27/10/2017 12:18
  • Skadon: 62 ditë, 11 orë
^0F410339305EAAEC9A59B021FA174960E8CEF07A0BE8C93A2B^pimgpsh_fullsize_distr

Përshkrimi

IDS lider ne sektorin e telemarketing dhe telleselling, tashme prej 12 vitesh, kerkon te punesoje operatore per fushaten Local Webmarketing, per degen Energy Call.

Kerkohet:
Vendosmeri dhe aftesi per te punuar ne grup
Njohje e mire e gjuhes italiane
Disponibilitet 4 ose 8 ore
Eksperienca e meparshme ne kete sektor perben prioritet

Ofrohet:
Kontrate e rregullt sipas kodit te punes Shqipetar
Pagese baze + bonus
Bonus per arritjen e objektivave individual
Bonus per arritjen e objektivave ne grup
Mundesi te menjehershme per rritje profesionale
Trajnim profesional

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin +355 69 70 67 027 ose ne adresen rekrutime.ec@ids.al
Nxitoni! Trajnimet fillojne cdo te hene.

Nuk ka tag

143 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4459f300b699bce

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total