Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Elektricist per Instalime Elektrike

  • Adresa: Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 069 2 513 513
  • Postuar: 23/01/2018 09:59
  • Skadon: 150 ditë, 20 orë

Përshkrimi

Kerkoj elektriçist me eksperience ne Durres…Preferohet qe aplikanti te jete gjithashtu nga Durresi…
Te dije te beje instalime elektrike, montime dhe riparime elektrike..
Te interesuarit te kontaktojne ne:

069 2 513 513

Nuk ka tag

95 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9075a66e82d8361d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total