Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 LEK

Ekran per iPhone 6

  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 042253169 / 0674032999
  • Postuar: 05/06/2018 16:02
iphone 6

Përshkrimi

Përshkrimi
Specifikimet e artikullit
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Transporti |FedEX,DHL,Posta Shqipetare,TNT brenda 24-72 h
Pagesa |CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Modeli : iPhone 6
Marka e pajtueshme: Apple

Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.
Garanci:
12 muaj garanci per probleme funksionimi.
Shenim : Nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.Ekrani duhet te duket jo i demtuar.Qesja mbrojtese nuk eshte hequr.Nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri.
Testojeni ekranin para se ta montoni!!

Nuk ka tag

372 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 525b166da58ac27

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total