Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Ekonomist Part’Time

  • Profesioni: Ekonomist
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 26 80 129
  • Postuar: 31/05/2018 18:07

Përshkrimi

Ofrohet konsulence per bizneset persa i perket:

– Deklarimit te Librave te shitjes dhe blerjes
– Deklarim TVSH-je
– Deklarim Sigurime Shoqerore & Shendetesor, Tatimi mbi te
ardhurat personale, Tatimi ne burim
– Përgatitja e Pasqyrave Financiare vjetore dhe
deklarimi (bilanci vjetor)
– Përpunimi i dokumentacionit për përllogaritjen e Tatimit mbi
Fitimin
– Dokumentacionin e plotë për personelin në përputhje me formatet
e kërkuara
– Konsulence fiskale

SHËRBIME PËR INDIVIDIN

• Përpunimi dhe deklarimi i të Ardhurave Personale dhe Taksave.

• Asistencë në zyrat e organeve tatimore

Sherbimet ofrohen me korrektesi dhe me cmime shume te arsyeshme

Nuk ka tag

471 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8285acd018202ce2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total