Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

e-korrier kerkon korrier/e

  • Profesioni: Shpërndarës
  • Adresa: Rruga Siri Kodra Nr.80
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692846054
  • Postuar: 11/10/2018 17:08

Përshkrimi

e – korrier ofron vend pune ne nje pozicionin interesant dhe dinamik!!!
Mendon se je energjik? Mendon se je aktiv? Te pelqen te pedalosh? E njeh mire qytetin tend?
Atehere mos prit dhe jepi nje shans vetes dhe e-korrierit per tu bere pjese e skuadres tone!!!!
Pozicioni i korrierit…aty ku bashkohet kenaqesia – puna – pasioni
Por jane dhe keto 2 kritere :
– Te duhet nje smartphone
– Aftesi te mira komunikimi
ps: Per skuadren e e-korrier, kriteri me i rendesishem eshte : DESHIRA dhe PASIONI, me keto te dyja do te gjejme rrugen per te bere gjera te bukura se bashku!
Si te aplikoni dhe si te na kontaktoni :
+355 69 2846054
hr@ekorrier.al ( CV )
Rruga Siri Kodra Nr.80

Nuk ka tag

242 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9975bbeea3b1f441

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total