Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

19,900 LEK

Dyshekë

  • Adresa: Sauk
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0692072083
  • Postuar në: 23/05/2017 20:30
  • Skadon për: 185 ditë, 5 orë
njoftime-dyshek
trego-dyshekshitet-dyshekdyshekkerkoj-dyshekdyshekenjoftime dyshekviber image1dushek shitjeviber image

Përshkrim

* Keni probleme me gjumin? Nje nga shkaqet mund te jete dysheku, une jam ketu per ta pershtatur, sipas anatomise se trupit tuaj.
* Keni probleme me mesin? Une do t’ju prodhoj nje dyshek te forte, sipas rekomandimit te ortopedit.
* Zgjoheni te lodhur? Problemi vjen nga dysheku.
Njerezit jane te ndryshem, persa
i perket anatomise se trupit, ju mund te keni nevoje per dyshek:
*Ergonomik
*Anatomik
*Ortopedik
*Ekonomik
Bejini nje dhurate femijeve tuaj nje dyshek! Me garancine time se “femija do ngazellehet prej tij” jepini mundesi ta provoje dhe, nese nuk i pelqen, do ta lejojme ate ta kembeje me çfaredo modeli
qe do t’i pelqeje.

Kontatoni tel:0692072083 me Arbenin

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 684 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5725837f247b3e55

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total