Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

19,990 LEK

Dyshekë me porosi

  • Adresa: 500 m para se te shkosh tek TEG
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692072083
  • Postuar: 15/12/2017 10:57
  • Skadon: 171 ditë, 19 orë
njoftime-dyshek
trego-dyshekshitet-dyshekdyshekkerkoj-dyshekdyshekenjoftime dyshekviber image1dushek shitjeviber image

Përshkrimi

* Keni probleme me gjumin? Nje nga shkaqet mund te jete dysheku, une jam ketu per ta pershtatur, sipas anatomise se trupit tuaj.
* Keni probleme me mesin? Une do t’ju prodhoj nje dyshek te forte, sipas rekomandimit te ortopedit.
* Zgjoheni te lodhur? Problemi vjen nga dysheku.
Njerezit jane te ndryshem, persa
i perket anatomise se trupit, ju mund te keni nevoje per dyshek:
*Ergonomik
*Anatomik
*Ortopedik
*Ekonomik
Bejini nje dhurate femijeve tuaj nje dyshek! Me garancine time se “femija do ngazellehet prej tij” jepini mundesi ta provoje dhe, nese nuk i pelqen, do ta lejojme ate ta kembeje me çfaredo modeli
qe do t’i pelqeje.

Kontatoni tel:0692072083 me Arbenin

Nuk ka tag

1133 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5725837f247b3e55

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total