Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 LEK

Dyqan/Lokal me qera ne Shkoder

  • Adresa: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, ne krah te gjimnazit Jordan Misja
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar: 03/06/2017 19:18
  • Skadon: 10 ditë, 16 orë
18788697_10154663176333589_951506758_n
18789639_10154663176238589_543921649_o18789861_10154663175483589_153208573_o18789969_10154663175358589_197728677_o18789993_10154663172223589_244967339_o18817406_10154663173233589_1483729362_o18869787_10154663174203589_494499606_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me siperfaqe 68m² dhe adrese: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, ne krah te gjimnazit “Jordan Misja”. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, ka nje pozicionim shume te mire dhe ka forme te rregullt drejtkendore.
Karakteristika te dyqanit:
– I shtruar i gjithi me pllaka.
– Ma pamje nga rruga kryesore.
– Vetrate per reklamim sa me te mire.
– Banjo
– Pajisjet krysore te nje bari (tavolina me karrike, banak)
– Eshte i pajisur me tavan te varur.

CMIMI 30.000 LEKE/MUAJ *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9015932ef430b3d0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total