Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

42,000 €

Dyqan/Ambient biznesi ne shitje

  • Adresa: Shkoder,Rr. Daut Borici te Ura Dervishbeg
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate.
  • Postuar: 29/06/2017 18:42
  • Skadon: 3 ditë, 23 orë
DYQAN1
DYQAN2DYQAN3

Përshkrimi

Sun Real Estate Ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 28m² dhe me adresë; Rruga Daut Borici, te Ura Dervishbeg. Dyqani ndodhet në katin përdhe.

*Përbërja e dyqnait:
– Ambjenti i punës.
– Një banjo.

*Cilësitë e dyqanit:
– I shtruar me pllaka.
– Ndodhet në rrugën kryesore.
– I përshtatshëm për Çdo lloj aktiviteti.

*ÇMIMI: 42,000 €

– Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

74 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 91359552d4505096

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total