Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

41,000 €

Dyqan/Ambient biznesi ne shitje

  • Adresa: Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Postuar: 15/07/2017 11:30
  • Skadon: 24 ditë, 11 orë
a1
a2a3a4a5

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e I-re (perdhe) te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me adrese: Rruga Gerej, ne krah te Kishes se Madhe, dyqani ka nje siperfaqe prej 41m².

– Dyqani gezon nje vetrate te madhe xhami, per nje reklamim sa me te mire dhe efikas.
– Ka dalje ne rrugen kryesore Marin Bicikemi
– Eshte i shtruar ne pllake, dhe pjesa e ekspozese e shtruar ne parket
-Dyqani perfshin gjithashtu edhe nje banjo te pajisur me hidrosanitaret e nevojshme
– Gezon tavan te varur me gips dhe me ndricim
– Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

* CMIMI 41’000 € (1000€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

47 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4095969e0bd54c67

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total