Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

180,000 €

Dyqan/Ambient biznesi ne shitje

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Te drejtoria e Policise, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi
  • Postuar: 13/06/2017 19:12
  • Skadon: 25 ditë, 7 orë
18595414_1754289824587383_1267077008742394983_o
18623264_1754289711254061_420132007297868814_o18623474_1754289707920728_7633760091325630895_o18671576_1754289811254051_4273233623220154502_o18672954_1754289767920722_1289501300391358190_o18700490_1754289754587390_7157422050293823032_o18700573_1754289764587389_6240300592468622375_o18738578_1754289701254062_2270840629880750069_o (1)

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese: Rruga Levizja e Postrribes, tek drejtoria e transportit rrugor Shkoder. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 229m² e ndare respektivisht ne: 175m² kati i pare dhe 54m² kati i dyte.

– Dyqani ka dy dalje kryesore, nje para dhe nje tjeter me tarabe per futjen e objekteve te medha ne godine ose ngarkim-shkarkim te kamionave.
– Gezon fasade xhami per nje reklamim sa me te mire dhe efikas.
– I shtruar i gjithi ne pllake.
– Ka nje lartesi prej 4,8m
– Ofron mundesine e blerjes se magazinave ne pjesen mrapa te dyqanit.

CMIMI 180’000 € (786 €/M²) *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 72959401c98586ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total