Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

dyqan Tek Liqeni I Thate sa kalon kopshin zoologjik

  • Çmimi/m²: 1100
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: hamdi garunja
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699944436
  • Postuar: 11/05/2018 17:55
  • Skadon: 171 ditë, 6 orë
7d5c40d2-5395-4bd2-a446-fe2443140e4e
620813d5-f064-4abb-b1ef-9ba60a9db854bf5ba5db-1762-4d3d-a154-25c72c060870bff7bbf8-1e8f-4702-8ff9-d0a260e7d903cb066b52-4f50-4829-badf-120b273d3180

Përshkrimi

Tek Liqeni I Thate sa kalon kopshin zoologjik.
Shitet dyqan 100m2 me 2 banjo dhe eshte i ndare n2 dyqane 34m2 dhe 66m2 me sheshpushim 70m2.
Dyqani shitet komplet ose te ndara me 1100 euro m2.(total 110.000 euro)
Cmimi i diskutueshem!
Nr cel 0699944436

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8375af5ae1e2446c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total