Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

27,000 LEK

Dyqan me qera zona Komuna e Parisit

  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674104507
  • Postuar: 04/10/2017 11:14
  • Skadon: 5 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Jepet dyqan me qera me siperfaqe 70 m katror , ne zonene e Komunes se Parisit ( rruga Medar Shtylla – pa kaluar ne kalimin tek kodra e diellit ) I pershtatshem per parukeri , mobileri , bar-kafe apo edhe pizzeri ,gjithashtu edhe dyqan veshjesh . Dyqani eshte i gjithi vetrate dhe i pajisur me qepena per ceshti te sigurise se ambjentit . Mirepresim telefonaten tuaj, per cdo informacion te metejshem kontaktoni ne numrin tone

Nuk ka tag

127 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3205950c113b024f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total