Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Dyqan me qera 20 m katror tek Vollga, Durres

  • Adresa: Vollga ,Lagja1, Rruga Taulantia, Ndërmjet Pastiçeri Cialda dhe 2 Kitarave
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0665296428
  • Postuar: 08/09/2017 13:34
  • Skadon: 37 ditë, 15 orë
Pamja Ballore
Pamja Ballore

Përshkrimi

Jepet me qera dyqan i rregullt me vetrate xhami, me banjo te rregullt, 20 m katror ne Durres Vollga ,Lagja1, Rruga Taulantia, Ndërmjet Pastiçeri Cialda dhe 2 Kitarave. Dyqani ndodhet me pamje ne rrugen kryesore.

Nuk ka tag

49 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6515982cc704bbd1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total