Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

540 €

Dyqan, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 10:55
  • Skadon: 55 ditë, 3 orë
20840126_10214678975994482_2020834362_n

Përshkrimi

Dsiponojmë një dyqan me qera në një zone shumë të mire dhe të frekuetuar në qendër të qytetit te Tiranës. Dyqani ka npozicion shumë të mire,buzë rruge që e bën ate të favorshëm për zhvillimin e çdo lloj biznesi. Objekti ka sipërfae totale prej 35 m2. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

89 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 55859944d6c88040

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total