Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

114,000 €

Dyqan, prokuroria e Tiranes

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Stacioni i Trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 62 ditë, 6 orë
21103740_10214764604175133_1074293187_o

Përshkrimi

Disponojmë një dyqan për shitje në një zonë të frekuentuar dhe të preferuar tek Prokuroria e Tiranës, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”. Dyqani ëhstë I pozicionuar në katin e parë dhe ka sipërfaqe totale prej 76 m2. Ndodhet në një pozicion të favorshëm për zhvillimin e çdo lloj biznesi. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

120 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97259a01567a7cc9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total