Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

21,000 €

Dyqan ne shitje te Kisha e Madhe

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 8 ditë, 22 orë
17838647_10154520944708589_563303345_o
17887133_10154520944638589_570777965_oz

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e parë të një apartamenti të ri, me një sipërfaqe prej 21 m² dhe me adresë: rruga Marin Bicikemi, tek pallati i Miculve.

-Dyqani ka një vetratë xhami që shërben për një reklamim sa më të mirë.
– Ndodhet në pjesën mbrapa të apartamentit.
– Është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesi, si parukeri, fast-food, market etj.
-Ka në përbërje dhe një banjo të kompletuar.

CMIMI 21’000 € (1000 €/m²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

65 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 70158ee572fb5a5c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total