Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

Dyqan ne shitje ne Shkoder

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Rruga Martin Camaj, palalti te BKT-ja perballe 8 kateshit ne Rus
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/08/2017 18:29
  • Skadon: 33 ditë, 9 orë
WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.18.42
WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.18.43(3)WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.18.43(4)WhatsApp Image 2017-08-09 at 20.18.42(1)

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan ne katin e II-te te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me adrese: Rruga Martin Camaj, perballe 8 kateshit ne Rus, dyqani gezon nje siperfaqe prej 32m².

– Ma perpara eshte perdorur si parukeri dhe ofrohet per shitje me te gjitha pajisjet e nevojshme.
– Ka dalje ne rrugen kryesore Martin Camaj
– Eshte i shtruar ne pllake cilesore.
– Dyqani perfshin gjithashtu edhe nje banjo te pajisur me hidrosanitaret e nevojshme.
– Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
– Ndodhet ne nje zone komerciale me biznese nga me te ndryshmet.

🏷️CMIMI 42’000 € (me pajisjet e parukerise)
40’000 € (bosh)

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧 sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

111 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 828599715bc94ca5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total