Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Dyqan ne shitje ne Parruce/Shkoder

  • Çmimi/m²: 920
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Parruce, te banjoja e vogel mbas nderteses se Abcomit
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/08/2017 19:22
  • Skadon: 45 ditë, 13 orë
IMG_8109
IMG_8110IMG_8114IMG_8115IMG_8116IMG_8126IMG_8127

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe prej 87m² dhe vendodhje ne Parruce (te banjoja e vogel, mbas nderteses se Abbcom-it).

Cilesi te ketij dyqani:
– Ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar tregtare, me levizje te larte.
– Ndodhet buze rruges kryesore dhe ka vizibilitet nga te dy krahet e rruges.
– Ofron mundesi zhvillimi per disa lloje biznesesh si farmaci, butik, ushqimore etj.
– Ndahet ne dy dhoma qe lidhen me njera-tjetren.
– Mundesi reklamimi pasi ka vetrate xhami.
– Eshte i pajisur me banjo.
– Gezon dy taraba dhe mundeson dy hyrje te ndara.

🏷️ CMIMI 80’000 € *I NEGOCIUESHEM*

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧 sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

33 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9645985feac504b3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total