Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Dyqan me qira përballë Kinema “Millenium”

  • Adresa: rruga "Palok Kurti", përballë Kinema "Millennium"
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0666666765
  • Postuar: 02/10/2017 18:04
  • Skadon: 88 ditë, 15 orë
1
2345678

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 73m² dhe me adresë: rruga “Palok Kurti”, përballë Kinema “Millennium”. Dyqani ndodhet në katin përdhe të një pallati. ✅ Dyqani përbëhet nga: – 2 (dy) ambiente pune të ndara. -1 (një) banjo. – Një hapësirë para dyqanit. ✔️ Cilësitë e dyqanit: – I shtruar i gjithi me pllaka dhe me vetrate xhami duke bërë reklamë aktivitetit të biznesit. – Dyqani ka tarabë me telekomandë në të dy ambientet e ndara të punës. – Aspirim qëndror. – 2 Kondicionerë. – Dyqani ka funksionuar si parukeri më përpara dhe i ka tha gjitha pajisjet e nevojshme si: 2 lavatesta, 3 pasqyra në mur me design bashkë me 3 karriget etj. – Njëri ambient i punës ka Solar dhe krevat për masazh. – Hapësira para dyqanit është e gjelbëruar dhe e rrethuar. – Ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe me lëvishmëri të lartë. *Shënim: Në qoftë se të interesuarit dëshirojnë që dyqani të merret me të gjitha pajisjet, atëherë çmimi NDRYSHON* 🏷️ÇMIMI 300€/MUAJ. 🔈 I DISKUTUESHËM ——————————– ▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

96 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7259d2637878957

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total