Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

188 €

dyqan me qira

  • Adresa: Shkoder, ura dervishbeg
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikime: Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 31/07/2017 16:53
  • Skadon: 38 ditë, 20 orë
1
345

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga “Besnik Sykja” te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m².

✔️Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah te
rruges kryesore, dhe ka dalje ne Parruce
si dhe ne Perash.

✔️ Ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar,
me biznese nga me te ndryshmet dhe
me frekuentim te larte nga qytetaret.

✔️ Ka nje vetrate te madhe xhami per nje
reklamim sa me te mire, perbehet nga
nje banjo.

* Dyqani eshte rikonstruktuar kohet e fundit, dhe eshte ne gjendje mjaft te mire *.

* Eshte i pershtatshem per disa lloje aktiviteti si: farmaci, parukeri, pasticeri etj *.

🏷️ÇMIMI 25,000 Lekë/MUAJ.

——————————–
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

40 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 739597f442db54a9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total