Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

380 €

DYQAN ME QIRA

  • Adresa: Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej,
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikime: Pranë qendrës
  • Postuar në: 18/07/2017 19:46
  • Skadon për: 84 ditë, 13 orë
D1
D2D3D4D5D6

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej, dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².

* Cilesi te ketij dyqani jane:
– Ka dy hyrje te ndara.
– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).
– Ka ne perberje dy banjo.
– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

* CMIMI NE RAST SHITJE: 1250 €/m²

* Cmimi ne rast qeraje: 50’000 Leke/muaj

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në
këto numra kontakti:

📱+355666666765,

📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 26 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 839596e4838c3502

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total