Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 LEK

Dyqan me qera, Shkoder

  • Adresa: Rrotondoja, tek Artistikja
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 3 ditë, 8 orë
oie_x1nAoHNz4z0p
oie_twOHMsUZBgRWoie_guWqVtRlDKwIoie_o2sPLfkT7Ugtoie_Tu2yAepVXdDboie_SusTjeQNa0xQoie_R9o9hR8gI6xFoie_mRDfew6qV1qwoie_sDH7ya4po2VT

Përshkrimi

Jepet me qera nje dyqan ne Shkoder me nje siperfaqe prej 80 m², me vendodhje tek rrotondoja ne Artistike, dyqani eshte ne kat te pare. Eshte i pershtatshem per tu perdorur si farmaci, gjithashtu ka edhe nje dhome mjeku, te dyja keto ambiente jane te kompletuar me pajisjet e nevojshme. Objekti eshte i paperdorur dhe ekziston mundesia qe te ndahet.

Dyqani gjithashtu ka:
-Depo, qe mund te perdoret si magazine per mallrat
-Mundesi parkimi para objektit
-Banjo

Cmimi 50,000 leke/muaj (Ne rast te ndarjes se dyqanit cmimi ndryshon)

Nuk ka tag

3115 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9335745cb354d764

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total