Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Dyqan me qera ne Yzberisht

  • Adresa: Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 2 ditë, 18 orë
19551255_1499122926774928_924208197_n
19553279_1499122753441612_879737897_n19576211_1499123120108242_553974476_n19621544_1499123413441546_220595891_n

Përshkrimi

Jepet me qera dyqan ne zonen e Yzberishtit, Rr. “Tre Deshmoret”. Dyqani ka siperfaqe 25m2, ndodhet ne kat te 1-re, buze rruge. Eshte i pajisur me fasade te jashtme xhami dhe sistem kondicionimi. Mund te pershtatet per sherbime te ndryshme biznesi. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ270617-02
www.homeplus.al

Nuk ka tag

95 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6085954ce858d468

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total