Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Dyqan me qera ne Shkoder

  • Adresa: Rruga Shtjefen Gjecovi, ne krah te kinemase Millennium
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 4 ditë, 22 orë
1
2345

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan me siperfaqe prej 47m² dhe adrese: rruga Shtjefen Gjecovi ne krah te Kinemase “Millennium”. Pozicionohet ne katin e I-re te nje pallati dhe ka keto cilesi:

-Dyqani eshte i perbere nga dy taraba te vecanta dhe nga dy fasada xhami per reklamim sa me te mire.
– Ka dalje ne rrugen kryesore: Bulevardi Skenderbeu
– Eshte i pajisur me banjo te kompletuar.
– Eshte i pershtatshem per disa lloje biznesesh
– I shtruar i gjithi ne pllake

CMIMI 25’000 Leke/MUAJ (I NEGOCIUESHEM)

Nuk ka tag

118 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8458e90f7ae9f6a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total