Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 LEK

Dyqan me qera

  • Adresa: Rruga Hysen Lacej, rreth-rrotullimi i Dobracit
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 3 ditë, 22 orë
1
23417837815_10154507115893589_119992531_oDSCF7430

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej, dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².

Cilesi te ketij dyqani jane:
– Ka dy hyrje te ndara.
– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).
– Ka ne perberje dy banjo.
– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

Cmimi ne rast shitje: 1250 €/m²
Cmimi ne rast qeraje: 50’000 Leke/muaj

Nuk ka tag

78 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 13958e7bd4f46fb2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total