Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

166 €

DYQAN-MAGAZINE 41 m2, 166 Euro- KOMUNE PARISIT- KULLA 7 ARABIT

  • Adresa: Rruga Dervish Bej Mitrovica
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674749032
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim
  • Postuar: 08/12/2017 20:50
  • Skadon: 93 ditë, 7 orë
GTImageHandler (4)
GTImageHandler (8)GTImageHandler (7)GTImageHandler (2)GTImageHandler (6)

Përshkrimi

Jepet me qera DYQAN ose MAGAZINE ne Komune te Parisit- Kullat e Arabit.

– E pershtatshme per MAGAZINE, ZYRE, DYQAN
– Siperfaqja 41 m2
– me tualet
– me bolier uji dhe dush per uje te ngrohte
– me pllaka
– sistem elektrik te pershtatshem
– vetrata xhami te reja
– ndricim me spote

– Paradhenie 1,5 muaj

Cmimi: 22,000 ALL ose 166 Euro/ muaj
Telefon: 0674749032

Nuk ka tag

200 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4375a1618d51c158

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total