Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,200 €

Dyqan dy katesh me qera ne qender te Shkodres

  • Adresa: Rruga 28 Nentori, pedonale, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikime: Pranë qendrës
  • Postuar në: 01/06/2017 17:05
  • Skadon për: 19 ditë, 6 orë
DSCF7315
DSCF7316DSCF7317DSCF7318DSCF7319DSCF7320DSCF7321DSCF7322

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan dy katesh me adrese: rruga ’28 Nentori’ tek Pedonalja, me siperfaqe 175 m².

-Dyqani shtrihet ne dy kate dhe ne katin e dyte ka nje verande.
-Ka nje shkalle te brendshme qe ben lidhjen mes kateve.
– Ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres, ne nje zone mjaft te zhvilluar me biznese nga me te ndryshmet dhe me levizje te larte.
-Dyqani eshte i ndertuar me dopio-mur dhe izolim kunder temperaturave dhe zhurmave
– Eshte i pershtatshem per disa lloje biznesesh

CMIMI 1’200€/MUAJ (I NEGOCIUESHEM)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 78 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 99258d2bf272b1a5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total