Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

0 €

DYQAN + APARTAMENT + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

  • Adresa: BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, LUSHNJE
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: 00393291974064
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 21/10/2017 15:11
  • Skadon: 56 ditë, 15 orë
OK
OK2 - Copia

Përshkrimi

DYQAN + APARTAMENT + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE
Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera:
1) Dyqan
2) Apartament 2 + 1 + banjo
3) Garazh 35 metra katrore
Të gjitha këto kanë pllaka të reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike janë të reja
Apartamenti mund të përdoret si një depo për biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Për çdo informacion telefononi në numrin 0039-3291974064

Nuk ka tag

172 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 99059eb31e6dafe8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total