Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

93,000 €

Dyqan, Ali Demi

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610909
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 14 ditë
19495727_10214109572439749_1221340363_o
Dyqan, Ali Demi - Foto 1Dyqan, Ali Demi - Foto 2

Përshkrimi

Dyqani eshte i pozicionuar ne nje zone shume te zhvilluar dhe te preferuar, Ali Demi. Gjendet ne katin e pare te nje pallati te ri me siperfaqe prej 43m2. Pozicioni strategjik. buze rruge, e ben shume te favorshem per zhvillimin e e cfaredo lloj biznesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 45595e223757cfa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total