Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

78,000 €

Dyqan 80 m2 ne nje zone te preferuar te Durresit

  • Çmimi/m²: 975
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Lagja 5. Rruga Hysen Myshketa
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0686194901
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/02/2018 20:15
  • Skadon: 45 ditë, 21 orë
IMG_76201725911
IMG_582017311053IMG_292017311051IMG_24201731437

Përshkrimi

SUPER ÇMIM !!! Shitet DYQAN me HIPOTEKE,80m2 ne nje zone te preferuar te Durresit, ku cmimi varion 1500-1800 €/m2, me nje cmim super OKAZION prej 975 €/m2 me cmim total prej 78000 €.Ky dyqan ka permasa 6m fasade xhami ×13.5 m thellesi i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Dyqani eshte i pozicionuar prane kryqezimit te rrugeve Hysen Myshketa me rr Kasem Durresi (ose sic njihet ne gjuhen popullore tek kryqezimi Tod Trungut). Dyqani ndodhet ne katin 0 (kati perdhes) mbi bodrume te nje pallati te ri, me dalje ne trotuar dhe rruge kryesore.
Prona te tilla gjenden dhe qendrojne pak ne treg.
NXITONI!!!
PER ME TEPER INFO TELEFONO NE 0686194901

Nuk ka tag

224 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 31059f84973ed82e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total