Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 LEK

DVD PHILIPS Agleze

  • Adresa: Sauk,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 066-3411748
  • Postuar: 28/09/2017 20:26
  • Skadon: 53 ditë, 13 orë
20170928_201042
20170928_20110920170928_201155

Përshkrimi

Shes DVD PHILIPS e ardhur nga Anglia por ne gjendje te shkelqyer.me pult dhe kreher.shitet per arsye mosperdorimi.cimimi i arsyeshem 2500 lek te reja por edhe mund te diskutohet.kush esht i interesuar kontaktoniju lutem ne:066-34748

Nuk ka tag

87 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5459cd3ebb457b3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total