Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

21,000 €

DURRËS, SHITET APARTAMENT 1+1, 50 M2, KATI 1, I PARREGULLUAR, 21000 EURO

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rruga Isuf Ferra prapa Drejtorisë së Policisë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355692951513
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 08/11/2017 09:58
IMG-20170226-WA0002
PB03063320171030_123451PB03061420171030_13331520171030_13314420170318_11072220171030_133144Scan_20160221_140606

Përshkrimi

SHITET NJË APARTAMENT 1+1, ME BALLKON
KATI I PARE
SIPËRFAQJA: 49.73 M2
ÇMIMI: 21.000 EURO (JO I DISKUTUESHËM)

DOKUMENTACION: CERTIFIKATË PRONËSIE
VITI I NDËRTIMIT: 1970
APARTAMENTI KA NJË DHOMË, NJË KUZHINË, NJË ANEKS, NJË BANJO, NJË BALLKON, NJË VEND SHITJE NËN BALLKON.

ADRESA: RRUGA ISUF FERRA (PRANË SHKOLLËS EFTALI KOÇI, DREJTORISE SË POLICISË DHE SPITALIT RAJONAL), DURRËS
NË GOOGLE MAPS: 41.324216, 19.441971

SHËNIM I RËNDËSISHËM: APARTAMENTI ËSHTË I PA BANUAR KËTO 20 VITE DHE PA RIKONSTRUKTUAR NË BRENDËSI TË TIJ. NEVOJITET NJË RIKONSTRUKSION I PLOTË I TIJ. APARTAMENTI NDODHET NË KATIN E PARË TË PALLATIT ME DALJE NGA RRUGA ISUF FERRA DHE MUND TË KTHEHET EDHE NË NJËSI BIZNESI.

Nuk ka tag

93 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7495a02b75ab8703

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total