Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

16,500 €

Durres, shes Garsoniere me sip 32 m2

ONLINE para 6 orë
  • Çmimi/m²: 501-600
  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Shkembi i Kavajes
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 00355692059061
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar në: 26/07/2017 22:59
  • Skadon për: 48 ditë, 12 orë
dds
deeddsadsede

Përshkrim

Shes Garsoniere me sip 32 m2 ne plazhin e Shkembit te Kavajes ne Durres.
Eshte e kompletuar e plote ne menyre moderne para 3 viteve.
Shtepia eshte me hipotek ndodhet ne nje zone teper te mire dhe te qete, shtrihet vec pak metra larg bregut te detit.

Çmimi 530 Euro/m2
Ju faleminderit!
Per cdo informacion te metejshem jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e meposhtem :
Cel. : 00355692059061

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 13158 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 108535cf73cf2a49

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Shkruaj një përgjigje!

Ju duhet të keni hyrë për të shkruar një koment.

total