Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

16,500 €

Durres, shes Garsoniere me sip 32 m2

  • Çmimi/m²: 501-600
  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Shkembi i Kavajes
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 00355692059061
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 25/03/2018 09:40
  • Skadon: 19 orë, 34 min
dds
deeddsadsede

Përshkrimi

Shes Garsoniere me sip 32 m2 ne plazhin e Shkembit te Kavajes ne Durres.
Eshte e kompletuar e plote ne menyre moderne para 3 viteve.
Shtepia eshte me hipotek ndodhet ne nje zone teper te mire dhe te qete, shtrihet vec pak metra larg bregut te detit.

Çmimi 530 Euro/m2
Ju faleminderit!
Per cdo informacion te metejshem jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e meposhtem :
Cel. : 00355692059061

Nuk ka tag

14067 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 108535cf73cf2a49

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total