Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 €

Durres, jepet me qera Apartament 1+1 per plazh

  • Adresa: Kompleksit Rotondo, perball Resortit Tropikal
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 00355692569893
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi
  • Postuar: 01/06/2017 07:02
  • Skadon: 7 ditë, 21 orë
1
2345678

Përshkrimi

Apartament plazhi me qera Durres!
Jepet apartament 1+1, 77 metra kateror, me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e pare te kompleksit Rotondo. Parkim falas, Internet WF, TV Kabllor.

Nuk ka tag

227 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 502592f401676988

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total