Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 €

Durres, 1+1+A+BLK, 65 m² 30.000 Euro (Blv. Pavaresia, Plazh, Durres)

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: https://goo.gl/maps/DiTZjWqBe3w
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355 69 5798608
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar
  • Postuar: 06/10/2017 18:48
  • Skadon: 41 ditë, 17 orë
1
2 (800x600)Photo 20-02-16 14 56 36Photo 20-02-16 14 57 02 (1)4 (800x600)

Përshkrimi

Shes Apartament me hipoteke 1+1, totalisht i mobiluar, modern dhe shume komod.
Siperfaqe 65 m2 ne nje nga zonat me te mira dhe me te populluara te plazhit ne Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat 6 katesh pa ashensor.
Vendodhje perfekte, vetem 50 m larg detit, prane Qendres Shendetsore Nr. 6 dhe hotel Adriatik etj.
Depozite uji individuale, uje dhe drita 24 h

Cmimi 30.000 € Kontaktoni ne Tel, Whatsapp, Viber 0695798608

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 19559d7b15f4267d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total