Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

Duplex me qera tek Kodra e Diellit.

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 24/02/2018 13:45
  • Skadon: 53 ditë, 10 orë
1
2356781011

Përshkrimi

Jepet me qera duplex tek Kodra e Diellit. Shtrihet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit. Kati i 5-te ka siperfaqe 100m2 me perberje 1 sallon, 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone me siperfaqe 20m2, ndersa papafingo kati i 6-te ka siperfaqe 80 m2 me perberje 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 tarrace me siperfaqe 55m2 me pamje nga Qendra-Liqeni- deri ne Selite. Apartamenti eshte i ri, punimet jane kryer se fundmi dhe jane teper cilesore. Eshte i shtruar me parket druri pishe, shkalle druri, i pajisur me sistem kondicionimi, kuzhine e kompletuar ne katin e 1-re, depozite uji te personalizuar, si dhe panele diellore. Ka mundesi parkimi ne garazhin e pallatit. Per detaje te hollesishme dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ210917-01

Duplex me qera tek Kodra e Diellit.

Nuk ka tag

276 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 69659cf5ea0f0c62

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total