Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Duplex luksoz me qera ne zonen e Dajtit

  • Adresa: Linze, Dajt
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 60 ditë, 12 orë
1
2345567

Përshkrimi

Jepet me qera apartament-duplex ne zonen e Dajtit, ne Linze mes ajrit te paster dhe qetesise se zones. Shtrihet ne katin e 4-te dhe te 5-te (kati i fundit i pallatit). Ka siperfaqe 400 m2 e ndare ne 2 nivele. Kati i 1-re perbehet nga nje koridor ne hyrje, 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, ambient ngrenie, tualet, ballkon me verande me siperfaqe 100 m2. Kati i 2-te ka ne perberje 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi me pamje nga mali i Dajtit dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i ri, punimet jane kryer se fundmi dhe jane teper cilesore. Eshte i shtruar me parket druri, shkalle druri, i pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, oxhak, kuzhine e kompletuar. Mund te shijoni qetesine dhe pamjen relaksuese ne veranden e gjelberuar dhe te punuar me dru. Per detaje te hollesishme dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Cmimi i qerase – 2000 Euro/muaj (neto nga taksat)

AN160817-02

Duplex luksoz me qera ne zonen e Dajtit

Nuk ka tag

38 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6555996fae62e0c1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total