Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,000 $

Dron Profesional

  • Adresa: Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0684143223
  • Postuar në: 11/06/2017 07:24
  • Skadon për: 46 ditë, 13 orë
20170608_084242
20170608_08452920170608_08442120170608_08414620170608_084325

Përshkrim

Kam per te shitur dronin profesional me valigje apostafate, 2 bateri, varse safe, karta memorie dhe gjeta te tjera. Droni punon me GPS, kameren e ka 4K, distancen 5km, baterin 25 minuta (2). Me kontakto per pytje ose po deshte ta bleje.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 95 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 217593c63552a989

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total